Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Połączony plakat zapowiadający wydarzenia kulturalne w mieście zaplanowane w terminie 20-23 sierpnia

Weekend zapowiada się kulturalnie i smacznie

Opublikowano: 18-08-2020
Zapraszamy do udziału w nadchodzących wydarzeniach, które zaplanowane są na zbliżający się weekend.
Już w czwartek (20 sierpnia) o godz. 17:00 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury na ciekawe spotkanie autorskie z Sobiesławem Nowotnym tłumaczem książki Fedora Sommera „W leśnym młynie” oraz Andrzejem Dobkiewiczem redaktorem Świdnickiego Portalu Historycznego. Organizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna.

Z kolei w piątek (21 sierpnia) o godz. 19:00 w Miejskim Domu Kultury zaplanowany jest koncert zespołu „Ślad” pn. „Kawałek Mrągowa”. Członkowie zespołu zaprezentują repertuar, który wykonywali na tegorocznym 39. Festiwalu Piknik Country Folk w Mrągowie. W związku z ograniczoną liczbą miejsc organizator koncertu Miejski Dom Kultury prosi o zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu drogą elektroniczną (mdk.kultura@interia.pl) lub telefonicznie: 74 666 95 70.

Sobota i niedziela (22, 23 sierpnia) zapowiada się smacznie, w związku z organizowanym Food Truck Vibes. Do Świebodzic przyjadą furgonetki z pysznym jedzeniem i napojami, zaparkują one w Rynku, obok Ratusza. Wydarzeniu będzie towarzyszyła muzyka.W sobotę food trucki można odwiedzać w godzinach 12:00-22:00, a w niedzielę w godz. 12:00-21:00. Organizatorem wydarzenia jest Food Truck Spotting przy wsparciu Miasta Świebodzice.

plakat zapowiadający wydarzenia

 

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1068

Powrót