Różowa skrzyneczka w Miejskim Domu Kultury | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie przedstawia niedużą, różową, metalową szafkę z otwartym drzwiami. Skrzynka umieszczona jest na ścianie wyłożonej jasnymi płytkami. Nad skrzynką widać kawałek kartki z informacjami dotyczącymi skrzynki.We wnętrzu skrzynki widać poukładane środki higieny osobistej: podpaski i tampony.

Różowa skrzyneczka w Miejskim Domu Kultury

Opublikowano: 27-08-2020
Od kilku dni w Miejskim Domu Kultury, w damskiej toalecie, umieszczona jest różowa skrzyneczka ze środkami do higieny intymnej.

To inicjatywa dyrektor Miejskiego Domu Kultury Katarzyny Woźniak, która została wsparta przez sekretarz miasta Sabinę Cebulę, Justynę Gąsior, nauczycielkę języka polskiego ze szkoły Integracyjnej oraz Panie prowadzące Cafe Bistro Central Park. Ze środków umieszczonych w różowej skrzyneczce można skorzystać zupełnie za darmo lub wspomóc, dokładając środki higieny osobistej.

Ta piękna inicjatywa, to działanie kobiet z myślą o kobietach. Z informacji uzyskanych od dyrektor Miejskiego Domu kultury, wynika, że kolejna skrzyneczka pojawi się m.in. w toalecie przy siłowni OSiR Świebodzice Spółka z o.o, a następne już wkrótce w świebodzickich szkołach.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 2042

Powrót