Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Plakat informacyjny dotyczący terminów glosowania w ramach budżetu obywatelskiego BUDŻETOBYWATELSKIGminy Świebodzicestartuje MY!PRZEPROWADZENIE GŁOSOWANIA10 i 12 września 2020 r.MIEJSCE GŁOSOWANIAUrząd Miejskiul. Rynek 1, pokój nr 3GODZINA GŁOSOWANIA10 września, godz. 10:00-18:0012 września, godz. 10:00-15:00Głosować możekażdy mieszkaniec Świebodzic,który w chwili głosowaniaukończył 16 lat.W przypadku osoby małoletniej potrzebne będzie oświadczenieod rodzica lub opiekuna prawnego, które pobrać można wUrzędzie Miejskim w Świebodzicach, ul. Rynek 1 (sekretariat)lub ul. Żeromskiego 27 (biuro podawcze)oraz na stronie www. eurzad.swiebodzice.pl/budzet-obywatelskiwww.eurzad.swiebodzice.pl/budzet-obywatelski

Pierwszy dzień głosowania za nami

Opublikowano: 11-09-2020
W czwartek, 10 września, od godziny 10:00 do 18:00 w Urzędzie Stanu Cywilnego świebodzickiego ratusza, można było oddać głos na jeden z projektów zgłoszonych do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego.

Głosowanie przebiegło w dobrej atmosferze, zgodnie z  obowiązującymi zasadami. Miał miejsce jeden incydent, który wynikał z niezrozumienia zasad głosowania określonych w § 39 i 40 Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Gminy Świebodzice stanowiącego załącznik do Uchwały nr XXII/163/2020 w sprawie określenia wymagań, jakie powinien spełniać projekt budżetu obywatelskiego Gminy Świebodzice.   

Głosowanie cieszyło się sporym zainteresowaniem mieszkańców, co potwierdza ilość głosów wrzuconych do urny. W sobotę (12 września) w pok. nr 3 Urzędu Miejskiego w Świebodzicach między godz.: 10:00, a 15:00, osoby, które nie mogły wziąć udziału w czwartkowym glosowaniu, będą mogły oddać głos na interesujący je projekt. Serdecznie zapraszamy. 

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 654

Powrót