Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Na zdjęciu widać worki pełne śmieci wyciągniętych z rzeki Pełcznicy

Razem Posprzątajmy Świebodzice

Opublikowano: 18-09-2020
Już jutro (sobota) akcja Posprzątajmy Świebodzice. Wydarzenie rozpoczęło dzisiaj (18 września) czyszczenie koryta rzeki Pełcznicy przez Wody Polskie.

Wszystkich chętnych do udziału zapraszamy na ul. Rekreacyjną 1, stadion, od godz.: 11:30. Organizatorami wydarzenia są Miasto Świebodzice i Miejski Dom Kultury.

Harmonogram akcji „Posprzątajmy Świebodzice”:

11:30 – rejestracja uczestników, ul. Rekreacyjna 1;
12:00 – rozpoczęcie akcji, uczestnicy zostaną podzieleni na grupy i z przewodnikiem zostaną dowiezieni autobusem miejskim do punktu początku trasy;
15:00 – gry i zabawy dla dzieci;
15:00 – poczęstunek wraz z upominkiem;
16:00 - zakończenie akcji. 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców do włączenia się w jutrzejsze wydarzenie i  uczynienie naszego miasta jeszcze piękniejszym miejscem.

Po zakończeniu sprzątania, o godzinie 16:00, rozpocznie się wspaniała akcja charytatywna na rzecz małej Hani Waligórskiej, która walczy o zdrowie.  „Świebodzice Miastem Serc” to inicjatywa wspaniałych ludzi ze: Stowarzyszenia Bona Fide,  Miejskiego Domu Kultury, KO GYM, OSiR -u, Miasta Świebodzice, Młodych dla Świebodzic, w którą włączyli się: przedsiębiorcy, artyści, pasjonaci i mieszkańcy naszego miasta. Podczas imprezy odbędą się m.in. zawody w pompkach na poręczach i przysiadach, pokazy sportowe, artystyczne oraz licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Hani. Serdecznie zapraszamy, razem mamy moc czynienia świata lepszym.

 
Plakat promocyjnyplakat promocyjny

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1023

Powrót