Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Logo Wyższa Jakość QI QUALITY INTERNATIONAL 2020

Miasto Świebodzice laureatem złotego godła Najwyższa Jakość Quality International 2020

Opublikowano: 21-09-2020
Decyzją kapituły Programu Najwyższa Jakość Quality International, Miasto Świebodzice zostało Laureatem Złotego Godła QI 2020 i zdobywcą tytułu Laureata Programu Najwyższa Jakość Quality International 2020 w kategorii QI Services za działania samorządu Świebodzic na rzecz podnoszenia jakości życia mieszkańców-Wszechstronne Świebodzice.

Najwyższa Jakość Quality International jest największym, ponadbranżowym konkursem projakościowym w Polsce, skupiającym wokół idei zarządzania jakością przedstawicieli firm i samorządów. Od wielu lat patronat nad Programem sprawują: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zdobycie Certyfikatu i prestiżowego Godła, będącego rozpoznawalnym znakiem o międzynarodowym znaczeniu, jest poświadczeniem czytelnej polityki jakości i wsparciem budowy pozytywnego wizerunku. Kapituła złożona z niezależnych ekspertów gwarantuje bezstronność oceny.

Zdobycie Złotego Godła QI 2020 przez Świebodzice wiąże się również z szeroką promocją miasta w prasie, telewizji i Internecie. Przyczyni się to do wzmocnienia pozytywnego wizerunku miasta i działań samorządu  oraz wszystkich jego jednostek, służących mieszkańcom, inwestorom i turystom. 

Logo konkursu QI 2020

 

 

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 888

Powrót