Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Prostokątny plakat, tło błękitne, po prawej stronie biały ludzik wrzuca kartkę do niebiesko białej urny na głosy stojącej na stoliku. Nad nim unosi się dłoń trzymająca zapaloną żarówkę. Po lewej stronie w rogu znajduje się mniejszy ludzik oparty o duży znak zapytania. Na plakacie znajdują się napisy w kolorze białym i czerwonym.

Spotkanie Zespołu ds. oceny projektów

Opublikowano: 01-10-2020
W dniu 29 września 2020 r. odbyło się spotkanie Zespołu ds. oceny projektów zgłoszonych w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Świebodzice.

Zespół oceniał pod względem formalnym i merytorycznym, zgodnie  z zapisami Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Gminy Świebodzice (załącznik do uchwały nr XXII/163/2020 Rady Miejskiej w Świebodzicach z dnia 23 stycznia 2020 r.), 2 projekty które uzyskały największą liczbę głosów tj.:

  • „Budowa placu zabaw dla psów w parku miejskim w Świebodzicach”;
  • „Bezpieczna nawierzchnia na placu zabaw w Parku Miejskim”.

 

W trakcie sprawdzania projektów Zespół zdecydował, że istnieje konieczność wystąpienia do Instytucji (Konserwator Zabytków, RDOŚ, Sanepid) o opinię czy zgłoszone zadania mogą być realizowane przez Gminę. Po uzyskaniu opinii Zespół podejmie decyzję czy zgłoszone projekty są możliwe do realizacji. 
Autor: Wydział RS

Liczba wyświetleń: 2168

Powrót