Posiedzenie inauguracyjne IV kadencji Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Na zdjęciu dziesięciu członków Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego stoi obok siebie w sali posiedzeń Ratusza. Za nimi widać fragment roll-upu promocyjnego Urzędu Miejskiego w Świebodzicach, koloru niebieskiego. W rogu za postaciami widoczny stojak z flagami: Polski, Unii Europejskiej i Miasta Świebodzice.

Posiedzenie inauguracyjne IV kadencji Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Opublikowano: 01-10-2020
Pierwsze posiedzenie nowo wybranej Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego odbyło się 29 września, w Sali Posiedzeń Ratusza. Uczestniczyło w nim 11 członków, 1 osoba była nieobecna.

Spotkanie uroczyście rozpoczął burmistrz miasta Paweł Ozga, który podziękował uczestnikom za przybycie i chęć angażowania się w życie społeczne Świebodzic. Następnie glos zabrali członkowie Rady Pożytku: zastępca burmistrza miasta Tobiasz Wysoczański, który powitał pozostałych członków i przybliżył porządek obrad oraz sekretarz miasta Sabina Cebula, która ciepłymi słowami wspomniała Przewodniczącą Rady Pożytku III kadencji Panią Jadwigę Pichurską i jej zasługi dla miasta.

Kolejnym punktem obrad był wybór przewodniczącego, wiceprzewodniczącego oraz Sekretarza Rady Pożytku. W głosowaniu zebrani jednogłośnie poparli kandydaturę Karola Marcyniuka na przewodniczącego, Teresy Małeckiej na wiceprzewodniczącą oraz Pawła Dziurzyńskiego na sekretarza rady. Zarówno przewodniczący, jak i pozostali członkowie byli zgodni, że priorytetem w działaniach Rady Pożytku IV kadencji powinna być konsekwencja i współdziałanie organizacji pozarządowych z radą.

 

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1953

Powrót