Jubileusz Klubu Abstynenta Odnowa | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Jubileusz Klubu Abstynenta Odnowa

Jubileusz Klubu Abstynenta Odnowa

Opublikowano: 21-10-2020
W dniu 20 października (wtorek) Klub Abstynenta Odnowa obchodził 12-lecie swej działalności. W związku z panującą epidemią uroczystość miała symboliczny charakter, ilość osób biorących udział w wydarzeniu została ograniczona.
Wzięli w niej  udział: dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Robert Sysa, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy Bogdan Klim, zarząd klubu:  prezes Ryszard Grzelak, zastępca prezesa Roman Antonowicz, sekretarz Ryszard Stochła, skarbnik Zdzisław Zakaszewski.
Podczas 12 urodzin Klubu panowała miła, rodzinna atmosfera. Serdeczne życzenia w imieniu własnym oraz burmistrza miasta Pawła Ozgi złożył dyrektor OPS Robert Sysa. Przekazał wyrazy uznania za wieloletnią działalność na rzecz krzewienia idei trzeźwości w społeczności lokalnej, zaangażowanie w życie Miasta Świebodzice oraz bardzo dobrą współpracę z samorządem i życzenia długich lat życia w zdrowiu, nieustającej pogody ducha, wytrwałości w realizacji zamierzonych celów. Zarząd Klubu również przekazał  słowa uznania za bardzo dobrą współpracę z burmistrzem miasta Pawłem Ozgą oraz dyrektorem OPS Robertem Sysą.
Osoby zrzeszone w klubie Odnowa,  to ludzie pełni energii, zapału do pracy, podejmowania inicjatyw, dumni z tego, że pozostają od lat w trzeźwości. Podkreślają, że tworzą jedność, czują się w Klubie, jak jedna wielka rodzina.
 
Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1457

Powrót