Pasowanie na ucznia w SP nr 1 | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Pasowanie na ucznia w szkole podstawowej nr 1.

Pasowanie na ucznia w SP nr 1

Opublikowano: 22-10-2020
W czwartek, 22 października odbyło się pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 1. W tym roku uroczystość miała kameralny charakter ze względu na panującą epidemię koronawirusa i podwyższone standardy sanitarne.

W wydarzeniu uczestniczył burmistrz miasta Paweł Ozga, który podziękował dyrektor Elwirze Kirklo-Rusek za wzorowe prowadzenie placówki i przekazał kwiaty  a także słodycze dla dzieci. Uczniom życzył dobrych ocen, niesłabnącego zapału do nauki oraz wspaniałej atmosfery w szkole. Dyrektor podczas serdecznego  powitania zebranych podkreśliła, jak ważny jest to dzień dla dzieci, a burmistrzowi podziękowała za bardzo dobrą współpracę.

 

Przy wsparciu Pani Małgorzaty Krawczyk wychowawcy kl. I najmłodsi przedstawili piękny program artystyczny, którego motywem przewodnim była siła przyjaźni. Następnie burmistrz miasta uroczyście pasował pierwszoklasistów na uczniów. Na koniec występu dzieci przekazały symboliczne bukieciki kwiatów dyrektor Elwirze Kirklo-Rusek, burmistrzowi miasta Pawłowi Ozdze oraz przewodniczącej  samorządu szkolnego Zuzannie Kopeć z kl. III.  

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1059

Powrót