W PZERiI przyznano odznaczenia | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Na zdjęciu widać jak odznakę za zasługi członkowie zarządu wpinają w klapę przewodniczącego Aleksandra Jermakowa.

W PZERiI przyznano odznaczenia

Opublikowano: 26-10-2020
W poniedziałek, 26 października, w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Emerytów Rencistów i Inwalidów wręczono wyróżnienia za szczególne zasługi.

Złotą Odznakę Honorową za szczególne zasługi dla związku odebrał z rąk przewodniczącego Aleksandra Jermakowa, radny Rady Miejskiej Jan Klepiec. Radny senior jest postacią znaną w mieście z zaangażowania oraz licznych inicjatyw podejmowanych na prośbę mieszkańców. Od wielu lat aktywnie sprawuje mandat, uczestniczy w życiu miasta i niezmiennie cieszy się szacunkiem świebodziczan.

 

Podczas kameralnego spotkania podziękowania za dotychczasową działalność i ogromne zaangażowanie oraz liczne ciekawe inicjatywy podejmowane na rzecz członków stowarzyszenia odebrał jego przewodniczący Aleksander Jermakow. Złotą Odznakę wręczyli mu pozostali członkowie zarządu: Hieronim Księżopolski, Wiesława Pluta oraz Stanisław Warzecha.

 

Podziękowanie za dotychczasową współpracę i wspieranie działalności Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów  odebrał również radny Rady Miejskiej Adam Pofelski.  

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 982

Powrót