Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Napis ngo.pl na pomarańczowym tle

Szkolenie „Dostępność działań NGO - NGO bez barier, czyli jak zapewnić dostępność działań organizacji pozarządowych dla osób ze szczególnymi potrzebami"

Opublikowano: 27-10-2020
Starostwo Powiatowe w Świdnicy i Fundacja „Merkury” zapraszają organizacje pozarządowe na bezpłatne szkolenie on line pt. „Dostępność działań NGO - NGO bez barier, czyli jak zapewnić dostępność działań organizacji pozarządowych dla osób ze szczególnymi potrzebami".

Ekspertem jest dr Małgorzata Franczak z Fundacji Eudajmonia, członkini Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

 

Szkolenie jest odpowiedzią na wymogi ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, które mają obowiązywać najpóźniej od 2021 r.

 

Dostępność to: samodzielność, pełny dostęp do usług i informacji, wygoda korzystania, skuteczna komunikacja. Kluczowe w dostępności jest zrozumienie, że każdy z nas ma równe prawo w dostępie do dóbr i usług o charakterze publicznym.

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o zgłaszanie swojego udziału poprzez wysłanie na adres: justyna.krygier@powiat.swidnica.pl swojego adresu meilowego i danych kontaktowych (na adres e-mail zostanie wysłana prezentacja).

Szkolenie realizowane w ramach projektu Fundacji „Merkury” pt. Dolnośląskie Kolegium Obywatelskie, sfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2014-2020.

Autor: Starostwo Powiatowe w Świdnicy

Liczba wyświetleń: 762

Powrót