25 Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE dla Zespołu Szkół w Świebodzicach | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Dyrektor Zespołu Szkół Magdalena Pawiłojć siedzi przy biurku, na którym leżą otrzymane pakiety multimedialne.

25 Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE dla Zespołu Szkół w Świebodzicach

Opublikowano: 28-10-2020
W dniu 28 października (wtorek) Zespół Szkół w Świebodzicach znalazł się wśród tych placówek, które otrzymały od Państwowego Instytutu Badawczego NASK – operatora Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej – 25 tabletów wraz z usługą dostępu do Internetu w formie „Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE”.

„Szkolne Pakiety Multimedialne OSE” stanowią formę wsparcia dla szkół, realizowaną przez Ministra Cyfryzacji, udzielonej w ramach projektu budowy Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. NASK PIB jako operator OSE, został na mocy Ustawy o Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej uprawniony do nieodpłatnego wyposażenia szkół w sprzęt komputerowy i inne urządzenia multimedialne, a także do zapewnienia szkołom usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu wraz z niezbędnymi urządzeniami umożliwiającymi korzystanie z tych usług oraz z oprogramowaniem.
Otrzymany sprzęt będzie stanowić zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli wymierną pomoc, która przyczyni się do usprawnienia procesu edukacji cyfrowej, dostępu do treści edukacyjnych w sieci oraz do realizacji zdalnego nauczania.

Autor: Wydział PK / Zespół Szkół

Liczba wyświetleń: 1786

Powrót