Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Prostokąt, żółte tło. Na górze napis UWAGA!. Pod nim trójkątny znak inne niebezpieczeństwa, na dole napis zmiana organizacji ruchu.

Zmiany w organizacji ruchu

Opublikowano: 28-10-2020
Szanowni Mieszkańcy informujemy, że w dniach 30.10.2019 r. do 02.11.2019 r. ul. Browarowa będzie ulicą jednokierunkową. Po prawej stronie ul. Browarowej jadąc w kierunku ul. A. Mickiewicza będzie obowiązywał znak B-36 (zakaz zatrzymywania się), natomiast po lewej stronie będzie dopuszczony postój pojazdów.

Apelujemy do kierujących pojazdami o zwiększoną ostrożność oraz stosowanie się do wskazówek funkcjonariuszy Straży Miejskiej oraz Policji.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o niepozostawianie rzeczy osobistych bez nadzoru podczas porządkowania grobów, celem uniknięcia kradzieży, nietrzymanie wartościowych rzeczy w widocznym miejscu w samochodzie oraz o zamykanie pojazdów zostawianych na parkingach przy nekropoliach.

 

Przypominamy o konieczności dostosowania prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, zapinaniu pasów bezpieczeństwa oraz o wymogu przewożenia dzieci w fotelikach ochronnych.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 584

Powrót