Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Miasto Świebodzice ogłasza konkurs na e-kartkę bożonarodzeniową.

Konkurs na e-Kartkę Bożonarodzeniową

Opublikowano: 16-11-2020
Zapraszamy do udziału w nowej odsłonie konkursu na kartkę bożonarodzeniową. W tym roku Miasto Świebodzice ogłosiło konkurs na przygotowanie wirtualnej kartki, tzw. E-kartki. Konkurs adresowany jest do mieszkańców Świebodzic oraz okolic. Na zgłoszenia projektów czekamy do dnia 6 grudnia. W załączeniu przekazujemy regulamin konkursu. Serdecznie zachęcamy na przesyłania projektów na adres e-mail promocja@swiebodzice.pl.

regulamin konkursu

 

treść plakatu: MIASTO ŚWIEBODZICE OGŁASZA KONKURS NA „E-KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ”

1. Organizator konkursu: Miasto Świebodzice zaprasza wszystkich mieszkańców Świebodzic oraz okolic do wzięcia udziału w konkursie graficznym na najładniejszą wirtualną Kartkę Bożonarodzeniową. Prace należy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 grudnia 2020 r., na adres: promocja@swiebodzice.pl z dopiskiem: konkurs na E-Kartkę Bożonarodzeniową.

2. Cele konkursu: rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej, rozwijanie wrażliwości estetycznej, stworzenie możliwości własnych dokonań twórczych.

3. Temat: Interpretacja hasła: "Moje święta". Zadaniem uczestników jest przedstawienie nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

4. Uczestnicy: Konkurs jest adresowany do wszystkich mieszkańców Świebodzic oraz okolic.

5. Zasady uczestnictwa: Do każdej pracy należy dołączyć (w treści e-maila) metryczkę zawierającą: imię i nazwisko autora, klasa, szkoła, adres zamieszkania, nr telefonu.

6. Format i orientacja: Prace muszą mieć orientację poziomą, wymiary:  800x600 pikseli, format: jpg, png,  

7. Kartki nie mogą zawierać żadnych gotowych elementów cudzego autorstwa, takich jak np. kliparty lub zeskanowane ilustracje.

8. Kryteria oceny prac:

Komisja oceni prace według następujących kryteriów: zgodność z tematem, pomysłowość i oryginalność, pracochłonność, estetyka wykonania.

9. Rozstrzygnięcie konkursu: Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Informacje o wynikach konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.swiebodzice.pl i na fanpage’u Miasto Świebodzice na portalu Facebook oraz na łamach „Gazety Świebodzic” i biuletynu „Życie Świebodzic”. Dodatkowych informacji o konkursie udziela Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej tel.: 74/666-95-71.

10. Postanowienia końcowe: przesłanie pracy oznacza akceptację regulaminu, prace wykonane niezgodnie z założeniami regulaminu nie podlegają ocenie konkursowej, nadesłane prace przechodzą na własność organizatora,       organizator zastrzega sobie prawo dowolnego wykorzystania i publikowania prac, przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na  przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu, jeżeli wśród prac zostanie wykryty plagiat, za skutki prawne z niego wynikające odpowiada uczestnik konkursu.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1353

Powrót