Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Życzenia dla wolontariuszy

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Świebodzicach

Opublikowano: 04-12-2020
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza obchodzony jest 5 grudnia. W Świebodzicach z tej okazji co roku organizowane było uroczyste spotkanie burmistrza miasta z przedstawicielami wolontariatu oraz osobami szczególnie wyróżniającymi się w działaniach na rzecz innych osób.

Niestety w tym roku panująca epidemia i związane z nią obostrzenia sanitarne, uniemożliwiły organizację gali. Jednak pomimo trudnej sytuacji burmistrz Paweł Ozga postanowił symbolicznie  uhonorować wolontariuszy za ich wspaniałą, bezinteresowną działalność, przekazując listę szczególnie zasłużonych osób oraz dziękując wszystkim za ogromne zaangażowanie.

Świebodziczanie wielokrotnie udowodnili, że Świebodzice są miastem serc. Zaangażowanie na rzecz pomocy seniorom, osobom niepełnosprawnym, chorym i potrzebującym przekłada się na kolejne organizowane z sukcesem i cieszące się ogromną popularnością akcje, takie jak: WOŚP, Szlachetna Paczka, Gaszyn Challenge, Zumba dla Nadii, Pompowanie dla Hani, Koncerty i licytacje dla Bianki i Maćka, Wsparcie dla seniorów oraz niezliczona ilość innych. 

W imieniu burmistrza miasta Pawła Ozgi, zastępcy burmistrza miasta Tobiasza Wysoczańskiego, sekretarz miasta Sabiny Cebuli i własnym składamy wszystkim Państwu gorące podziękowania za pełną poświęcenia  i troski pracę, wykonywaną z uśmiechem na rzecz osób potrzebujących, każdego dnia.  

Ikona docxLista osób wyróżnionych za zasługi na rzecz świebodzickiego wolontariatu, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [15.44 KB]

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 872

Powrót