Udział uczniów LO w Świebodzicach w konkursach w czasie pandemii | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Julia Kostrzewa

Udział uczniów LO w Świebodzicach w konkursach w czasie pandemii

Opublikowano: 09-12-2020
Uczniowie naszego liceum zawsze chętnie biorą udział w różnych konkursach i olimpiadach przedmiotowych. W tym roku szkolnym, pomimo wielu ograniczeń związanych z pandemią, też w miarę możliwości pochwalili się swoim talentem. Wśród wielu utalentowanych uczniów można wymienić i wyróżnić:

Aleksandra Witowska z kl. 3a, która wzięła udział w Ogólnopolskim konkursie języka rosyjskiego   ZAPOMNI ROSSIJU/ ZAPAMIĘTAJ ROSJĘ. Ola rozwiązała zdalnie bardzo trudny test językowo- realioznawczy z j. rosyjskiego oraz napisała piękne opowiadanie i zilustrowała swoją pracę fotografią.

Paulina Bednarska, Zuzanna Krzan, Oliwia Ruszkowska, Amelia Waligórska- to utalentowane artystki z kl. humanistycznej 2ag, które wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim "ŚWIAT I JA"- czekamy na wyniki.

 

Julia Kostrzewa z kl. 2bg (nasza ubiegłoroczna finalistka, zajęła I miejsce w konkursie literackim LIR..), Paulina Bednarska i Paulina Gregorczyk z kl. 2ag wzięły udział w XXII Powiatowym Konkursie Literackim „LIR...RODZAJ RÓŻNY”- również czekamy na wyniki. 

Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów.

Autor: Liceum Ogólnokształcące

Liczba wyświetleń: 727

Powrót