Spotkanie z przedstawicielami Bona Fide | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

brak zdjęcia

Spotkanie z przedstawicielami Bona Fide

Opublikowano: 18-01-2021
Burmistrz miasta Paweł Ozga i zastępca burmistrza Tobiasz Wysoczański spotkali się w poniedziałek, 18 stycznia, z przedstawicielami Stowarzyszenia Bona Fide.

Do Ratusza Miejskiego przybyli utalentowani zawodnicy: Kacper Szydlik, Oskar Sobański, Szymon Król oraz trener Mateusz Brzuchacz, a także aktywny działacz stowarzyszenia Maciej Więcek.

Zawodnicy opowiedzieli włodarzom miasta o swoich sukcesach:

  • Kacper Szydlik zajął III miejsce na mistrzostwach Polski K-1 Juniorów młodszych oraz III miejsce na Mistrzostwach Warszawy;
  • Oskar Sobański zdobył II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów Starszych oraz III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w boksie amatorskim, a także II miejsce na Mistrzostwach Warszawy;
  • Szymon Król zajął III miejsce na zawodach Słodkiewicz Classic w kulturystyce klasycznej i II miejsce na zawodach Mistrzostw Wielkopolski w kulturystyce klasycznej.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Burmistrz miasta wraz z zastępcą w uznaniu zasług dla świebodzickiego sportu wręczyli wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy i upominki, w imieniu nieobecnego dzisiaj Mariusza Cieślińskiego odebrał je Maciej Więcek.  Wszyscy wyrazili uznanie dla dobrej współpracy i wyrazili chęć kontynuowania jej w kolejnych latach.      

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1231

Powrót