Spotkanie w sprawie dowozu na szczepienia | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

herb na rozmytym tle

Spotkanie w sprawie dowozu na szczepienia

Opublikowano: 19-01-2021
Dnia 18 stycznia 2021 r. w miejskim Ratuszu odbyło się spotkanie w sprawie organizacji bezpłatnego transportu dedykowanego osobom niepełnosprawnym i seniorom, którzy nie mogą samodzielnie dotrzeć do punków szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. W spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga, Sekretarz Miasta Sabina Cebula, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Robert Sysa, Prezes ZGK Świebodzice Sp. z o.o. Grzegorz Cabanek, Dyrektor SP ZOZ Miejskiego Ośrodka Zdrowia w Świebodzicach Adrian Szewczyk, przedstawiciel Przychodni Specjalistycznej SALMED w Świebodzicach Marlena Lekosz, przedstawiciel MIKULICZ Sp. z o.o. Lena Krasnopiórkin oraz pracownicy Urzędu Miejskiego.
Podczas spotkania opracowano szereg działań mających na celu zapewnienie potrzebującym mieszkańcom bezpiecznego dowozu do punktów szczepień.
Przypominany, że z dowozu będą mogły skorzystać:
  1. osoby niepełnosprawne, tj. posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami,
  2. osoby mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejsca zamieszkania punktu szczepień.

Szczegółowe informacje dotyczące dowozu można uzyskać pod numerem telefonu:
74 666 95 81
Autor: Wydział ES

Liczba wyświetleń: 4175

Powrót