Wręczenie nagród za „Najładniejsze Okno, Balkon, Posesja” | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Wręczenie nagrody w konkursie Najładniejsze okno, balkon ,posesja. Zwyciężczyni nagrody wręczają burmistrz miasta Paweł Ozga i zastępca Tobiasz Wysoczański.

Wręczenie nagród za „Najładniejsze Okno, Balkon, Posesja”

Opublikowano: 19-01-2021
W poniedziałek,18 stycznia, w Ratuszu Miejskim odbyło się spotkanie z laureatami konkursu pn. „Najładniejsze Okno, Balkon, Posesja”, w którym corocznie biorą udział mieszkańcy naszego miasta.

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią wręczenie nagród przebiegało w zmienionej formie. Goście przybyli na spotkanie rotacyjnie. Laureatów konkursu serdecznie witał burmistrz miasta Paweł Ozga wraz z zastępcą Tobiaszem Wysoczańskim, radną Rady Miejskiej Grażyną Bieniadą, radnym Janem Klepcem, przedstawicielem Spółdzielni Mieszkaniowej Lilianną Masiuk. Kameralne spotkania, przebiegały w bardzo miłej atmosferze i były również okazją do rozmów dotyczących naszego miasta.

Członkowie komisji konkursowej w kilku objazdach po Gminie wytypowało w sumie około pięćdziesięciu miejsc pięknie ukwieconych i zagospodarowanych zielenią.
Następnie w spotkaniu zorganizowanym w październiku jury w składzie: przewodniczący komisji, radny Rady Miejskiej Zdzisław Pantal, radna Rady Miejskiej Grażyna Bieniada, radny Rady Miejskiej Jan Klepiec, z ramienia ZGK Świebodzice Sp. z o.o. Irena Struczuk oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Lilianna Masiuk, pracownicy wydziału Promocji i Komunikacji  przy wsparciu sekretarz miasta Sabiny Cebuli i zastępcy burmistrza Tobiasza Wysoczańskiego dokonało wyboru najpiękniejszych posesji, balkonów i okien.
Burmistrz miasta podziękował laureatom za przepiękne aranżacje kwiatowe, które zdobiły miasto, podkreślając przy tym, jak trudne zadanie miało jury. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Urząd Miejski i Spółdzielnię Mieszkaniową w Świebodzicach.

Wyniki:

kategoria BALKON
I miejsce – Irena Czapkowska
II miejsce – Sylwia Grześków
III miejsce -Danuta Karkoszka
 

kategoria POSESJA
I miejsce – Ewa i Wiesław Hyży
II miejsce – Stefania Pukajczyk  
III miejsce – Stanisława Dąbrowska

Wyróżnienia: 

OKNO

Beata Hołyńska
 
BALKON

Zofia Czernikowska
Marzena Janc-Urych
Bożena Lehner
Joanna Paterova
 
POSESJA

Andrzej Pach
Jadwiga Czerw
Halina Mądrzak

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1742

Powrót