Szkoły i przedszkola otrzymały wsparcie od firmy Beta Security | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Na zdjęciu widnieją: Burmistrz Miasta Paweł Ozga  z Zastępcą Tobiaszem Wysoczańskim oraz  Dyrektor do Spraw Rozwoju Beta Security System Andrzej Byjos, Członek Zarządu Paweł Byjos,  Dyrektor Regionu Dolny Śląsk Arkadiusz Kaczmarek i Koordynator do Spraw Ochrony Rafał Wójcik.

Szkoły i przedszkola otrzymały wsparcie od firmy Beta Security

Opublikowano: 25-01-2021
W dniu 25 stycznia (poniedziałek) w Ratuszu Miejskim odbyło się spotkanie z udziałem Burmistrza Miasta Pawła Ozgi, Zastępcy Burmistrza Miasta Tobiasza Wysoczańskiego, Firmy Beta Security System oraz Dyrektorek placówek oświatowych.

Z ramienia firmy w spotkaniu uczestniczyli: Dyrektor do Spraw Rozwoju Beta Security System Andrzej Byjos, Członek Zarządu Paweł Byjos,  Dyrektor Regionu Dolny Śląsk Arkadiusz Kaczmarek i Koordynator do Spraw Ochrony Rafał Wójcik.

Andrzej Byjos poinformował, że z wielką przyjemnością przekazuje na ręce dyrekcji szkół podstawowych oraz przedszkoli nowoczesny sprzęt do przeciwdziałania COViD-19  w postaci sześciu urządzeń do pomiaru temperatury oraz do dezynfekcji rąk.

Uczestniczki spotkania: Elwira Kirklo-Rusek SP nr 1, Jolanta Styrna-Grossman SP nr 3, Dorota Uzar SP nr 4, Magdalena Stąpor SPI, Alicja Mokrzyńska Przedszkole nr 2, Beta Gil Przedszkole nr 3  oraz Alicja  Pawlica kierownik wydziału Edukacji i Spraw Społecznych, która odebrała sprzęt w imieniu dyrektor SP nr 2 Teresy Walczak Jusiel,  z radością przyjęły przekazany sprzęt, dziękując firmie Beta Security System za okazane wsparcie i troskę o bezpieczeństwo uczniów, przedszkolaków oraz kadry pedagogicznej.

Serdeczne podziękowania dla Zarządu Firmy za bardzo dobrą współpracę z samorządem złożył także Burmistrz Miasta Paweł Ozga, który wyraził uznanie dla działań firmy funkcjonującej z dużym powodzeniem na rynku od ponad dwudziestu lat. Firma Beta Security System znana jest z aktywnego działania na rzecz mieszkańców, wielokrotnie wspierała akcje charytatywne.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1254

Powrót