Sukces Zuzanny Krzan, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Praca plastyczna autorstwa Zuzanny Krzan, zdobywczyni 3 miejsca w Ogólnopolskim Wielkim Teście Edukacyjnym.

Sukces Zuzanny Krzan, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego

Opublikowano: 26-01-2021
Sukces uczennicy LO w Świebodzicach, Zuzanny Krzan, w Ogólnopolskim Wielkim Teście Edukacyjnym „ŚWIAT i JA” w kategorii praca plastyczna.

Uczennica kl. 2ag Zuzanna Krzan otrzymała tytuł laureata III miejsca w kraju za udział w Ogólnopolskim Wielkim Teście Edukacyjnym ŚWIAT i JA” w swojej kategorii wiekowej. Zuzia wykonała pracę plastyczną - rysunek, która zachwyciła jurorów. Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem ,,DZIWNY ROK”. Rok 2020 ze względu na pandemię koronawirusa był najdziwniejszy ze wszystkich w XXI wieku. Życie codzienne, relacje z innymi, sposób spędzania czasu oraz możliwości rozwoju człowieka bardzo się zmieniły. Uczestnicy konkursu w swojej pracy mieli przedstawić następujący temat: Jaki dla Ciebie jest ten dziwny rok? Zuzia w nietuzinkowy i oryginalny sposób pokazała w swojej pracy, jak ten rok wpłynął na nią, jej bliskich i cały świat oraz jak wygląda jej życie w tych nietypowych czasach

Oprócz Zuzanny Krzan, której serdecznie gratulujemy sukcesu, w konkursie wzięły udział inne utalentowane uczennice z kl. 2ag:

  • Amelia Waligórska,
  • Oliwia Ruszkowska,
  • Paulina Bednarska.
Autor: Liceum Ogólnokształcące w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1286

Powrót