29 finał WOŚP w Świebodzicach | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

herb na rozmytym tle

29 finał WOŚP w Świebodzicach

Opublikowano: 27-01-2021
„Finał z głową”- to hasło tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się już 31 stycznia 2021r. w całej Polsce. Tym razem środki finansowe będą zbierane na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Z powodu obowiązujących restrykcji, Finał 29 Orkiestry będzie różnił się od poprzednich. Licytacje gadżetów, koncerty, występy, programy artystyczne będą odbywały się w przestrzeni wirtualnej. Sztab WOŚP Świebodzice już po raz 20 włącza się w wielkie granie.

W dniu Finału WOŚP na ulicach miasta, Wolontariusze przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa, będą tradycyjnie zbierać środki do puszek. Już teraz trwa świebodzicka, internetowa zbiórka pieniędzy do eSkarbonki, która jest dostępna pod adresem: https://bit.ly/2KVMZZY.

Natomiast przekazane przez darczyńców przedmioty na aukcje  można licytować na Allegro pod adresem: https://bit.ly/3qZlNZp.

Jak co roku Miasto Świebodzice wspiera zbiórkę i przekazuje gadżety na licytację: agat, torby lniane, książki pt. „Świebodzice miasto, ludzie, wydarzenia” autorstwa Rafała Wietrzyńskiego, kalendarze trójdzielne, zdjęcia zwycięzców z konkursu fotograficznego, które zostały nadrukowane na płótnie poliestrowym, w formie obrazu. A ponadto koszulkę z autografem trenera sekcji kulturystycznej Mateusza Brzuchacza oraz voucher na 10 treningów. 

Za pośrednictwem wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej na licytację została przekazana zgodnie z wolą śp. Pana Leszka Sałka książka o wielkim sportowcu Dariuszu Michalczewskim pt. TIGER - POWER IS BACK.

W nadchodzącą niedzielę Sztab Świebodzice będzie prowadził relację  na żywo z wydarzenia, w trakcie której zostaną upublicznione filmy z pozdrowieniami, występami wokalnymi lub tanecznymi, jak i zdjęcia wspominające poprzednie akcje, przesłane przez chętne osoby wspierające WOŚP. Z informacji przekazanych przez świebodzicki Sztab wynika, że na placu apelowym, przy Szkole Podstawowej nr 2 będzie okazja, żeby przejść się serduszkowym szlakiem, zjeść pyszne ciasto, zobaczyć Grupę Strzelców Wyborowych lub odwiedzić sklep z gadżetami i starociami. Grajmy z orkiestrą do końca świata i jeden dzień dłużej!

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1441

Powrót