Świebodzice i Wałbrzych są EKO | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Brak zdjęcia

Świebodzice i Wałbrzych są EKO

Opublikowano: 16-02-2021
W poniedziałek, 15 lutego, do Ratusza Miejskiego na zaproszenie Burmistrza Miasta Pawła Ozgi przybył Paweł Siodłak Prezes Stowarzyszenia Czysty Wałbrzych.
W spotkaniu uczestniczyli także pracownicy Urzędu Miejskiego z wydziału: Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska i Zagospodarowania Przestrzennego oraz Promocji i Komunikacji Społecznej.

Podczas spotkania Burmistrz Miasta podziękował Panu Pawłowi Siodłakowi za bardzo dobrą współpracę z Gminą Świebodzice, której efektem są akcje ekologiczne, w tym piątkowe wydarzenie EkoWalentynki. Paweł Siodłak przekazał Burmistrzowi miasta serdeczne podziękowania za wielkie zaangażowanie we wszystkie wspólne  akcje organizowane wraz ze Stowarzyszeniem Czysty Wałbrzych.
Była to również okazja do rozmów na tematy związane z ekologią, formami jej wdrażania w codzienne życie, tak aby poprawić środowisko w naszym mieście. Burmistrz już dzisiaj wyraził gotowość do uczestnictwa w kolejnej edycji akcji społecznej Posprzątajmy Park Książański, która ma odbyć się w maju, a także zapowiedział II edycję lokalnej akcji Posprzątajmy Świebodzice.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 755

Powrót