Piękna aula w Zespole Szkół w Świebodzicach | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Na zdjęciu widoczni są Burmistrz Miasta, Zastępca burmistrza, Sekretarz, Kierownik Wydziału ES i Dyrektor Zespołu Szkół stojący w jasnym pomieszczeniu koło roll-upa promującego placówkę.

Piękna aula w Zespole Szkół w Świebodzicach

Opublikowano: 24-02-2021
W trosce o komfort nauczania w Zespole Szkół w Świebodzicach zostało wyremontowane duże pomieszczenie usytuowane na drugim piętrze budynku A.

Duża, przestronna sala przeszła kapitalny remont, dzięki temu placówka oświatowa zarządzana przez Gminę Świebodzice ma piękną aulę z przeznaczeniem na organizację apeli, uroczystości, a także do wypoczynku podczas przerw dla młodzieży szkolnej. 

W odbiorze auli w dniu 24 lutego uczestniczył Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański, Sekretarz Miasta Sabina Cebula, Dyrektor Szkoły Magdalena Pawiłojć oraz kierownik wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Alicja Pawlica.

W auli zostały odrestaurowane  ściany, podłoga, wymieniona została instalacja elektryczna.  Remont został sfinansowany ze środków budżetu Gminy Świebodzice. Dodatkowo sala została wyposażona w rzutnik, nagłośnienie, ekran, stoły do gry w piłkarzyki, wygodne pufy.

Jak podkreśla Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański, Sekretarz Miasta Sabina Cebula placówka dokłada wszelkich starań, aby wnętrze budynku nabierało nowego blasku, a młodzież ucząca się w szkole czuła się komfortowo. Czas pandemii intensywnie wykorzystywany jest w placówce  na przeprowadzenie prac remontowych, co byłoby niemożliwe w normalnym trybie nauczania.

Mamy nadzieję, że już niedługo uczniowie i kadra pedagogiczna będą mogli w pełni korzystać z uroku zmodernizowanego pomieszczenia.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1809

Powrót