Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Biały prostokąt, strona tytułowa biuletynu Życie Świebodzic

Wiosenny numer Życia Świebodzic już dostępny

Opublikowano: 01-04-2021
Ukazał się najnowszy, wiosenny numer bezpłatnego biuletynu samorządowego Życie Świebodzic.

Znalazło się w nim mnóstwo informacji z życia naszego miasta. Zajrzeliśmy do seniorów, którzy w dobie pandemii niezmiennie pozostają aktywni, sprawdzaliśmy co słychać również w innych organizacjach, stowarzyszenia i klubach. To właśnie na ich działalność w budżecie Gminy Świebodzice zarezerwowano aż 625 tys. zł, które rozdysponowano w ramach otwartego konkursu ofert.

Sporo miejsca w biuletynie poświęciliśmy również świetnym akcjom społecznym, które odbyły się w naszym mieście: świąteczna pomoc potrzebującym, różowe skrzyneczki na środki higieniczne dla dziewcząt, świebodzicki Dzień Kobiet, kolejna udana zbiórka krwi.

W Życiu Świebodzic można przeczytać także wywiad z nowym prezesem OSiR Świebodzice Sp. z o.o. Jarosławem Pizuńskim, przyjrzeć się realizowanym w mieście inwestycjom oraz dowiedzieć się co kandydatom proponuje Zespół Szkół, sprawdzić jak przebiegać będzie Narodowy Spis Powszechny.  Z okazji nadchodzących świąt Wielkanocnych przekazujemy Państwu serdeczne życzenia w imieniu Włodarzy miasta, spółek, jednostek i własnym. 

Ikona pdfŻycie Świebodzic nr 7, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [6.55 MB]

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1022

Powrót