Piłkarki ręczne z MKS Victoria Świebodzice Mistrzyniami Dolnego Śląska | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie grupowe na hali OSiR: włodarze miasta, prezes OSiR wraz z piłakarkmi ręcznymi.

Piłkarki ręczne z MKS Victoria Świebodzice Mistrzyniami Dolnego Śląska

Opublikowano: 14-05-2021
W dniu 13 maja (czwartek) w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR Świebodzice Spółka z o.o. odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Pawła Ozgi, Zastępcy Burmistrza Tobiasza Wysoczańskiego, Prezesa OSiR Świebodzice Spółka z o.o Jarosława Pizuńskiego z drużyną piłkarek ręcznych MKS Victoria Świebodzice, której przewodniczyła Prezes Klubu Agata Kalafut oraz Trener drużyny Dominika Daszkiewicz-Kwadrans.

Spotkanie to miało wyjątkowy charakter, gdyż Włodarze Miasta oraz Prezes OSIR Świebodzice Spółka z o.o. uhonorowali drużynę piłkarek ręcznych okolicznościowymi dyplomami oraz upominkami za wspaniały sukces zdobyte Mistrzostwo Dolnego Śląska. Rozgrywki rozpoczęły się 8 października 2020 r. i zakończyły się w marcu br. W tym czasie zawodniczki rywalizowały w Ziębicach, Lubinie, Legnicy, Wrocławiu, Kobierzycach, Dzierżoniowie oraz Mirsku. Spotkanie było okazją do przekazania słów uznania za wielkie zaangażowanie i trud jaki włożyły dziewczyny w przygotowania do Mistrzostw.

Prezes Agata Kalafut także przekazała Włodarzom podziękowania za docenienie zespołu. Trzymamy kciuki za kolejne wyzwania Klubu.

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1211

Powrót