Nagrody w konkursie pn. NASZA ZIEMIA – NASZ SKARB zostały rozdane | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Na zdjęciu widnieją nagrodzone dzieci oraz Zastępca Burmistrza Miasta, Prezes ZGK Świebodzice Sp. z o.o i Dyrektor Miejskiego Domu Kultury.

Nagrody w konkursie pn. NASZA ZIEMIA – NASZ SKARB zostały rozdane

Opublikowano: 17-05-2021
Dnia 17 maja br. w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach odbyło się wręczenie nagród osobom nagrodzonym w konkursie pn. „Nasza Ziemia – Nasz Skarb”.

Zadanie Konkursowe polegało na przygotowaniu plakatu z ekologicznym hasłem, promującego selektywną zbiórkę odpadów i prawidłową segregację śmieci. Spośród 25 przesłanych prac, Jury wybrało trzy najciekawiej przygotowane plakaty. Laureaci zostali uhonorowani dyplomami oraz upominkami przez Zastępcę Burmistrza Miasta Tobiasza Wysoczańskiego, Prezesa ZGK Świebodzice Spółka z o.o. Grzegorza Cabanka oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach Katarzynę Woźniak. Plakat Oliwii Sałacińskiej, który zajął pierwsze miejsce posłuży jako materiał promujący właściwe przekonania i postawy ekologiczne w przestrzeni publicznej m.in. w autobusach miejskich. Zastępca Burmistrza serdecznie pogratulował kreatywnych pomysłów oraz serdecznie zaprosił do udziału w kolejnych konkursach. Organizatorem konkursu był Miejski Dom Kultury w Świebodzicach.

Nagrodzeni:

I miejsce – Oliwia Sałacińska
II miejsce – Jakub Chmielewski
III miejsce – Lena Kozak

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Autor: Wydzaił PK

Liczba wyświetleń: 663

Powrót