Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych w naszym mieście | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Na zdjęciu uczestnicy spotkania od lewej: przedstawiciele Stowarzyszenia Moto-Weteran z Wałbrzycha Pani Monika Urbańska i Pan Grzegorz Zając oraz Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Sekretarz Miasta Sabina Cebula.

Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych w naszym mieście

Opublikowano: 20-05-2021
W dniu 20 maja (czwartek) w Ratuszu Miejskim odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Pawła Ozgi, Sekretarz Miasta Sabiny Cebuli wraz przedstawicielami Stowarzyszenia Moto-Weteran z Wałbrzycha Panią Moniką Urbańską oraz Grzegorzem Zającem, pasjonatami motoryzacji.

Przedmiotem rozmów były ustalenia dotyczące organizacji Międzynarodowego Rajdu Pojazdów Zabytkowych, który odbędzie się w Świebodzicach po raz drugi. Pierwsza edycja spotkała się z dużym uznaniem mieszkańców, którzy licznie uczestniczyli w wydarzeniu i podziwiali zabytkowe auta m.in. z Sopotu, Poznania, Legnicy, Białegostoku, Wrocławia a także z Czech, Niemiec i Szwajcarii.

W tym roku formuła Rajdu będzie rozbudowana, w programie zaplanowano rywalizację o Puchar Burmistrza Miasta Świebodzice oraz dłuższy postój pojazdów w Rynku, a nie jak w tamtym roku jedynie przejazd.

Dodatkowo zostaną przeprowadzone konkursy nawiązujące do tematyki wydarzenia. Podczas spotkania ustalono datę Międzynarodowego Rajdu na dzień 31 lipca (sobota).

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 877

Powrót