Ze Świebodzic rowerami na Hel | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

na zdjęciu: kolarze ustawieni w rzędzie, a za nimi z flagą Świebodzic stoją: Burmistrz Miasta , Radny Rady Miejskiej oraz Prezes klubu.

Ze Świebodzic rowerami na Hel

Opublikowano: 26-05-2021
W środę (26 maja) o godzinie 18:00 przy Ratuszu Miejskim odbyła się odprawa kolarzy z Klubu GVT BMC Bornga 3SOFT Świebodzice, których planem jest dotarcie w 24 godziny ze Świebodzic, aż nad Morze Bałtyckie, a dokładniej na Hel.
W odprawie rowerzystów uczestniczyli: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Radni Rady Miejskiej Janusz Kościukiewicz i Adam Pofelski oraz Prezes Klubu Pan Leszek Gucwa, a także przedstawiciele fundacji Fizjotriterapii Follow Your Dreams, lokalne media oraz mieszkańcy. Z naszego miasta wystartowało czternastu kolarzy, a wśród nich m.in.: trener Zbigniew Gucwa. Cel akcji jest bardzo szczytny, to wsparcie dla fundacji Fizjotriterapii Follow Your Dreams, która zajmuje się m.in. organizacją imprez sportowych dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów lub rodziców. Grupa cyklistów w ciągu jednej doby pokona dystans ponad 600 kilometrów. Burmistrz Miasta wyraził słowa podziwu i uznania za ogromne zaangażowanie w pomoc na rzecz fundacji oraz serdecznie pogratulował cudownej inicjatywy, doceniając zaangażowanie kolarzy ze Świebodzic. Burmistrz przekazał również cyklistom słodkie upominki, a także flagi Świebodzic, które będą mogli prezentować na różnych etapach przejazdu i tym samym promować nasze miasto.  Po godzinie 18:00 kolarze wsiedli na rowery i ze świebodzickiego Rynku wyruszyli w drogę. Członkom Klubu GVT BMC Bornga 3SOFT Świebodzice  życzymy wytrwałości oraz szczęśliwej, szerokiej drogi. Trzymamy kciuki za bardzo dobre wyniki tej wspaniałej akcji.
Przebieg akcji można śledzić na bieżąco tutaj.
Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 633

Powrót