Dzień Dziecka z Seniorami i Miejskim Domem Kultury | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Seniorzy z Klubu senior + na scenie podczas spektaklu.

Dzień Dziecka z Seniorami i Miejskim Domem Kultury

Opublikowano: 02-06-2021
Wczoraj (1 czerwca) w ogrodzie Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Dziecka. Zgromadzonych uczestników serdecznie powitał Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga, który złożył dzieciom najwspanialsze życzenia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz beztroskiego dzieciństwa.

Wszystkich serdecznie przywitała również Katarzyna Woźniak Dyrektor MDK w Świebodzicach. Burmistrz Miasta wraz z Dyrektor MDK rozdali najmłodszym upominki, które wywołały na buziach dzieci wiele radości. Następnie rozpoczęło się przedstawienie pt. „Rzepka”, które przygotowali pełni energii i zaangażowania seniorzy z Klubu Senior + pod czujnym okiem Pani Agaty Koperskiej. W większości już dziadkowie, a nawet pradziadkowie stanęli na wysokości zadania i włożyli ogrom serca w wykonanie pięknego teatrzyku, który bardzo spodobał się nie tylko dzieciom, ale również starszym widzom, którzy nagradzali aktorów gromkimi brawami. Wszyscy świetnie się bawili i byli zachwyceni świebodzickimi seniorami.

Po zakończonym przedstawieniu Burmistrz Miasta wręczył aktorom czerwone róże w ramach podziękowania za spektakl. Następnie dzieci przebierały się w zabawne stroje, robiły zdjęcia z seniorami oraz łapały bańki mydlane. Dzięki bardzo dobrej współpracy Miejskiego Domu Kultury z Klubem Senior + zabawa okazała się bardzo udana, przygotowania koordynowała Pani Agata Koperska oraz dyrektor MDK Katarzyna Woźniak. Składamy serdeczne podziękowania dla aktorów za trud i zaangażowanie włożone w pracę nad teatrzykiem oraz pozostałym seniorom, którzy przygotowywali upominki dla dzieci.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 895

Powrót