Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Plakat pionowy  zapraszający na akcję Posprzątajmy Świebodzice

Posprzątajmy Świebodzice 12 czerwca

Opublikowano: 04-06-2021
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego posprzątania naszego, pięknego miasta w sobotę 12 czerwca. Mamy nadzieję, że pogoda nam dopisze, a akcja podobnie jak w ubiegłym roku zakończy się wielkim sukcesem.

Organizatorem akcji jest Miasto Świebodzice, a partnerami: Miejski Dom Kultury, OSiR Świebodzice Spółka z o.o., ZGK Świebodzice Spółka z o.o., ZWiK Świebodzice Spółka z o.o. Zachęcamy organizacje pozarządowe, kluby sportowe oraz instytucje do aktywnego włączenia się w to wydarzenie. Akcja po raz kolejny zorganizowana jest w trosce o czystość miasta, ma na celu promocję ekologicznych zachowań, edukowanie najmłodszych jak należy dbać o środowisko, które spełnia niezwykle ważną rolę w życiu każdego człowieka. Zaplanowana pierwotnie na maj akcja została przesunięta ze względu na utrzymujące się niekorzystne warunki atmosferyczne oraz prognozowane opady deszczu.

W tym roku zaplanowaliśmy sprzątanie trzech rejonów, wyznaczając zbiórkę o godz. 12:00 w następujących lokalizacjach:

  • Ciernie (pętla autobusowa),
  • Pełcznica (pętla autobusowa),
  • teren przy stadionie miejskim im. Ludwika Paluszaka ul. Sportowa 15.

Ze względu na panujące obostrzenia akcja będzie przebiegała z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Każdy uczestnik otrzyma ekologiczną torbę, a także zostanie wyposażony w worki na odpady oraz rękawiczki. Podczas akcji, odpady zbierane będą z zachowaniem zasad wstępnej segregacji do dedykowanych worków. Zachęcamy do zgłoszenia udziału w akcji w wydziale Promocji i Komunikacji Społecznej, tel. 74/ 666-95-71, e-mail: promocja@swiebodzice.pl.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji.

plakat pionowy zapraszajacy na akcję Posprzątamy Świebodzice.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 568

Powrót