Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

plakat promujący akcję charytatywną

Turniej Charytatywny Piłki Nożnej już w niedzielę

Opublikowano: 10-06-2021
W najbliższą niedzielę (13 czerwca) odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej pod honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Świebodzice Pawła Ozgi.

Na boisku przy Parku Sportowym, zlokalizowanym na Osiedlu Piastowskim już o godz.: 9:00 rozpocznie się wspaniała impreza o charakterze sportowym, zorganizowana specjalnie dla Zuzi Wieczorek.Dziewczynka od urodzenia choruje na niedrożność jelita cienkiego, a w późniejszym okresie zdiagnozowano u niej również mózgowe porażenie dziecięce.

Podczas imprezy rozegrany zostanie turniej piłki nożnej dzieci z rocznika 2012 i młodsi, a także odbędzie się wiele innych, niezapomnianych atrakcji tj. konkurencja  „Bij Mistrza”, w której będzie można na tzw. „wioślarzu” zmierzyć się z Mateuszem Brzuchaczem, w konkurencji „Sprawdź celność”, będzie można sprawdzić swoje „oko” rywalizując z Adą Kurdzielewicz zawodniczką Ekstraligi Kobiet w piłce ręcznej, ponadto będzie możliwość potarczować z Mariuszem Cieślińskim w konkurencji „Tarczuj z Mistrzem”. Ok godz. 12:00 przewidziany jest mecz charytatywny Siłacze vs Drużyna Artura Wieczorka, a w przerwie meczu pokaz kulturystyczny Mistrza Polski w Kulturystyce klasycznej Szymona Króla.

Na miejscu będą czekały również dmuchańce dla najmłodszych, licytacje wspaniałych przedmiotów oraz pyszne smakołyki. Mamy nadzieję, że frekwencja w tym dniu dopisze i uda się zebrać jak największą kwotę pieniędzy, które zostaną przeznaczone na rehabilitację Zuzi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia imprezy i wsparcia zbiórki na rzecz Zuzi Wieczorek.

Organizatorem akcji jest Centrum Pucharowe Świebodzice,  Stowarzyszenie Bona Fide Świebodzice, OSiR Świebodzice Spółka z o.o. Partnerami wydarzenia są: Stowarzyszenie Due Soccer Świebodzice, JAKO Polska - Tomasz Mojsa, Miejski Dom Kultury w Świebodzicach oraz Towarzystwo Lotnicze w Świebodzicach.

plakat promujący akcję charytatywną
Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 710

Powrót