Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Poziomy prostokąt z niebieskim tłem i białym napisem, na zdjęciu widoczne cztery osoby.

Świebodziczanie spiszcie się

Opublikowano: 05-07-2021
Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, a jego obowiązkową formą jest samospis internetowy. Dokonać go można na stronie spis.gov.pl.

Dla osób, które nie mają odpowiedniego sprzętu komputerowego, czy dostępu do sieci utworzono punkty do samospisu internetowego w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach:

- punkt nr 1 (Ratusz) budynek Urzędu Miejskiego w Świebodzicach ul. Rynek 1– informacja udzielana jest w sekretariacie (I piętro) budynku, nr tel. 74 6669517 lub 74 6669518;

- punkt  nr 2 – budynek Urzędu Miejskiego w Świebodzicach, ul. Stefana Żeromskiego 27 (punkt z dostępem dla osób niepełnosprawnych) parter budynku, nr tel. 74 666 95 50.  

Przypominamy, że NSP trwa do 30 września, a udział w nim jest obowiązkowy. Badanie obejmuje wszystkie osoby mieszkające w Polsce – zarówno obywateli polskich, jak i cudzoziemców, w tym także osoby mieszkające w Polsce na stałe, które w czasie spisu przebywają za granicą. Spisem objęte są także mniejszości narodowe i etniczne. Na obecną chwilę w naszej gminie spisało się zaledwie 35% mieszkańców. Nie zostawiajmy samospisu na ostatni moment.

Dodatkowo każda osoba, która dokona samospisu, może wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Ikona pdfInformacja o NSP dla osób ze szczególnymi potrzebami, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [781.37 KB]

Ikona pdfInformacja o NSP dla mniejszości narodowych, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [493.66 KB]

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1668

Powrót