Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Projekt do Budżetu Obywatelskiego plac zabaw

Wybrano projekt do realizacji w ramach Budzetu Obywatelskiego

Opublikowano: 08-07-2021
W dniu 01.07.2021 r. w siedzibie tut. Urzędu Miejskiego odbyło się posiedzenie powołanego Zarządzeniem Burmistrza Miasta Świebodzice Zespołu ds. oceny projektów zgłoszonych w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Świebodzice.
Zgodnie z zapisami Uchwały nr XXII/163/2020 Rady Miejskiej w Świebodzicach z dnia 23 stycznia 2020 r. w sprawie określenia wymagań, jakie powinien spełniać projekt budżetu obywatelskiego Gminy Świebodzice, podlegają one weryfikacji formalnej i merytorycznej w kolejności ustalonej przez wyniki głosowania.
Spośród 13 projektów poddanych pod głosowanie najwięcej głosów tj. 64 głosy otrzymał projekt Pani Antoniny Nowackiej pn. „Bezpieczne urządzenia na placu zabaw w Parku Miejskim”. Z uwagi na fakt, że zadanie wyczerpuje środki Budżetu Obywatelskiego przeznaczone na realizację w danym roku budżetowym, odstąpiono od oceny pozostałych projektów.
Zespół pozytywnie ocenił pod względem formalnym i merytorycznym projekt pn. „Bezpieczne urządzenia na placu zabaw w Parku Miejskim”.
Autor: Wydział PK/RS

Liczba wyświetleń: 1628

Powrót