Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Baner Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Poziome prostokątne zdjęcie na którym widać cztery osoby.

Nie bój się spisu, bądź na „TAK”

Opublikowano: 16-07-2021
Do 30 września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. W tym roku przyjętą metodą jest samospis internetowy, którego można dokonać samemu lub skorzystać z pomocy specjalistów w wyznaczonych punktach.

. W Świebodzicach wyznaczone zostały dwa miejsca, gdzie można uzyskać wsparcie w wypełnieniu formularza spisowego:

- punkt nr 1 (Ratusz) budynek Urzędu Miejskiego w Świebodzicach ul. Rynek 1– informacja udzielana jest w sekretariacie (I piętro) budynku, nr tel. 74 6669517 lub 74 6669518;

- punkt  nr 2 – budynek Urzędu Miejskiego w Świebodzicach, ul. Stefana Żeromskiego 27 (punkt z dostępem dla osób niepełnosprawnych) parter budynku, nr tel. 74 666 95 50

Udział w NSP 2021 jest całkowicie bezpieczny, a wszystkie dane udostępniane w ramach badania są objęte tajemnicą statystyczną, która nigdy nie została złamana. Mimo tego część osób ma obawy przed dokonaniem samospisu. Dlatego poniżej zamieszczamy materiały, które w sposób wyczerpujący odpowiadają na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące badania.

Przypominamy, że udział w NSP 2021 jest obowiązkowy i zachęcamy do wypełnienia formularza. Dla osób, które już się spisały, ogłoszony został konkurs „NSP 2021. Spis na zdjęciu w mym ujęciu!” z atrakcyjnymi nagrodami. Udział w nim mogą wziąć jedynie mieszkańcy województwa dolnośląskiego. Regulamin dostępny jest na stronie: https://wroclaw.stat.gov.pl/nsp-2021/konkursy.

Świebodziczanie spiszcie się, bo liczy się każdy!    

Plakat informacyjny

 

Ikona pdfOpis tekstowy plakatu - wersja zgodna, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [114.77 KB]

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1526

Powrót