Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Logo Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Na poziomy zdjęciu, na niebieskim tle widoczne są cztery osoby.

Narodowy Spis Powszechny – spiszmy się nie czekajmy do ostatniej chwili

Opublikowano: 28-07-2021
Szanowni Państwo przypominamy, że do 30 września br. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Jego obowiązkową formą jest samospis internetowy.

Dokonać go można na stronie spis.gov.pl. Dla osób, które nie mają odpowiedniego sprzętu komputerowego, czy dostępu do sieci utworzono punkty do samospisu internetowego w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach:

- punkt nr 1 (Ratusz) budynek Urzędu Miejskiego w Świebodzicach ul. Rynek 1– informacja udzielana jest w sekretariacie (I piętro) budynku, nr tel. 74 6669517 lub 74 6669518;

- punkt  nr 2 – budynek Urzędu Miejskiego w Świebodzicach, ul. Stefana Żeromskiego 27 (punkt z dostępem dla osób niepełnosprawnych) parter budynku, nr tel. 74 666 95 50. 

Każda chętna osoba będzie mogła spisać się również  podczas IX Rajdu Pojazdów Zabytkowych, już w najbliższą sobotę od 11:30 do 14:00.

Udział w spisie jest obowiązkowy i całkowicie bezpieczny, wszystkie dane udostępniane w ramach badania są objęte tajemnicą statystyczną, która nigdy nie została złamana.

Badanie obejmuje wszystkie osoby mieszkające w Polsce – zarówno obywateli polskich, jak i cudzoziemców, w tym także osoby mieszkające w Polsce na stałe, które w czasie spisu przebywają za granicą. Spisem objęte są także mniejszości narodowe i etniczne. Na obecną chwilę w naszej gminie spisało się zaledwie 40% mieszkańców.

Zachęcamy do spisania się już teraz przez Internet, telefonicznie lub w wybranym punkcie na terenie miasta.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 2158

Powrót