Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

plakat z roślinka i informacją na temat konsultacji społecznych projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej.

Konsultacje społeczne projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej

Opublikowano: 12-08-2021
W imieniu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przekazujemy zaproszenie do udziału w kolejnym etapie konsultacji społecznych drugiej wersji projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej.

Drugi etap konsultacji społecznych dokumentu potrwa od 30 lipca do 15 września 2021 r. Efektem uwag zgłoszonych na tym etapie konsultacji będzie opracowanie ostatecznej wersji Planu i przekazanie go, pod koniec roku, do Komisji Europejskiej.

Wszystkie sugestie są niezwykle ważne i posłużą do odpowiedniego zaadresowania potrzeb sektora rolno-spożywczego i obszarów wiejskich.

Tak jak w trakcie konsultacji pierwszej wersji projektu Planu, również teraz zależy nam szczególnie na Państwa opiniach i propozycjach, ponieważ Państwa praktyczna wiedza i doświadczenie zapewnią właściwe dostosowanie wsparcia do rzeczywistych potrzeb rolników, przetwórców, przedsiębiorców działających w sektorze rolno-spożywczym i na obszarach wiejskich  oraz mieszkańców obszarów wiejskich.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o jeszcze większe zaangażowanie i aktywne zgłaszanie uwag/opinii do projektu Planu za pośrednictwem specjalnie dedykowanej strony internetowej poświęconej przeprowadzeniu konsultacji społecznych projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej: https://gov.pl/web/wprpo2020, na której znajduje się webankieta: #konsultacje .

Informacja o trwających konsultacjach zamieszczona jest m.in. na stronie głównej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi https://www.gov.pl/web/rolnictwo  oraz upowszechniana poprzez media.

Ikona pdfpismo Ministra Pudy zapraszające do konsultacji II etapu PS WPR, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [201.23 KB]

 

Autor: Departament Wspólnej Polityki Rolnej Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Liczba wyświetleń: 563

Powrót