Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Brak zdjęcia

Spisz się dzisiaj sprawnie i szybko, miej to za sobą

Opublikowano: 20-08-2021
Zapraszamy do ustawionego dzisiaj, godz. 14:00-16:00 (piątek) przed Ratuszem plenerowego punktu spisowego.

Urzędnik sprawnie, szybko i bezpiecznie pomoże dokonać Mieszkańcom Świebodzic samospisu. Prosimy wszystkich o nieodkładanie tej czynności na ostatnią chwilę. Wracając z zakupów, bądź z pracy, a także wybierając się na spacer możemy tego dokonać. Zachęćmy do tego swoich sąsiadów, rodzinę, znajomych.

Czasu pozostało już niewiele, termin upływa 30 września 2021 r. Uprzejmie przypominamy, że udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań jest obowiązkowy i całkowicie bezpieczny.
W Świebodzicach spisało się tylko 50,46 % mieszkańców (spisało się 11 425 osób, do spisania się pozostało 11 217 mieszkańców). 
Uprzejmie informujemy, że Samospisu dokonać można na stronie spis.gov.pl.
Dla osób, które nie mają odpowiedniego sprzętu komputerowego, czy dostępu do Internetu utworzono dwa punkty do samospisu internetowego w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach:

  • punkt nr 1 (Ratusz) budynek Urzędu Miejskiego w Świebodzicach ul. Rynek 1– informacja udzielana jest w sekretariacie (I piętro) budynku, nr tel. 74 6669517 lub 74 6669518;
  • punkt  nr 2 – budynek Urzędu Miejskiego w Świebodzicach, ul. Stefana Żeromskiego 27 (punkt z dostępem dla osób niepełnosprawnych) parter budynku, nr tel. 74 666 95 50. Urzędnicy służą pomocą.

Każda chętna osoba będzie mogła spisać się również podczas Pikniku Lotniczego w dniach 28-29 sierpnia (sobota, niedziela) w godz. 13:00-17:00.
Badanie obejmuje wszystkie osoby mieszkające w Polsce – zarówno obywateli polskich, jak i cudzoziemców, w tym także osoby mieszkające w Polsce na stałe, które w czasie spisu przebywają za granicą. Spisem objęte są także mniejszości narodowe i etniczne. Serdecznie zachęcamy do spisania się już teraz przez Internet, telefonicznie lub w wybranym punkcie na terenie miasta.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 687

Powrót