Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

brak

Spisujemy się i szczepimy się

Opublikowano: 31-08-2021
Wychodząc naprzeciw Mieszkańcom serdecznie zapraszamy do udziału w dwóch akcjach społecznych, które zostaną zorganizowane w dniu 5 września (niedziela), przy Parafii pw. św. Mikołaja, ul. Plac Kościelny podczas Festynu Parafialnego.

Pierwsza z nich dotyczy Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Podobnie jak na Pikniku Lotniczym urzędnik miejski pomoże się spisać. Służymy pomocą w godz. 11:00-15:00. Pracownicy Urzędu Miejskiego sprawnie i szybko pomogą dokonać tego obowiązku. Tym bardziej zachęcamy, bo czasu zostało mało, każdy mieszkaniec ma obowiązek spisania się do końca września. Zalecamy nie zostawiać tej czynności na ostatnią chwilę.

Zapraszamy także do udziału w akcji pn. #szczepimysie, której organizatorem jest Gmina Świebodzice, Miejski Ośrodek Zdrowia. W niedzielę w salce katechetycznej w godz. 10:30-13:00 utworzony zostanie punkt szczepień przeciw Covid-19. Pełnoletni mieszkańcy będą mogli zaszczepić się bez wcześniejszej rejestracji, jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

Autor: Wydział PK/SOL/ES

Liczba wyświetleń: 411

Powrót