Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Łączone plakaty wydarzeń

Wytańczmy Radość, Dożynki i Memoriał piłkarski – weekend w Świebodzicach

Opublikowano: 15-09-2021
Już w najbliższy weekend (17-19 września) w Świebodzicach znów dużo będzie się działo.

Rozpoczynamy 3 edycją trzydniowego Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Kobiet Memoriał im. Edmunda Walczaka. Impreza rozgrywana ku pamięci znakomitego Świebodziczanina, założyciela sekcji piłki ręcznej MKS Victoria Świebodzice gromadzi na trybunach coraz więcej miłośników gry naszych szczypiornistek. Turniej rozpocznie się w piątek, 17 września o godzinie 15:00 meczem MKS Victoria Świebodzice z MKS Zagłębie Lubin. Finał zaplanowano na godzinę 14:45 w niedzielę.

W sobotę, 18 września, w Kościele Parafialnym Matki Bożej Królowej Polski o godzinie 15:30 odbędzie się Msza Święta Dziękczynna za tegoroczne plony. Nabożeństwo uświetni występ góralskiej kapeli Janicki. Po Mszy zespół zagra koncert dla publiczności.

Tymczasem na Rynku o godzinie 14:30 odbędzie się finał projektu „Wytańczmy Radość” organizowanego  wspólnie przez Klub Senior + i Miejski Dom Kultury w Świebodzicach. Uczestnicy zatańczą na płycie Ratusza choreografię do utworu Jerusalema. Od 15:30 zapraszamy wszystkich do ogrodu MDK, gdzie rozpocznie się piknik międzypokoleniowy.  W programie pyszne jedzenie, wspaniałe występy wokalne i ciekawe warsztaty. Ponadto wiele gier i zabaw dla dzieci.

Informujemy, że w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych  termin pikniku może ulec zmianie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

plakat obrazujący (informacje w tekście artykułu
Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 580

Powrót