Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
Klawiatura z myszką
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Logo programu czyste powietrze

Komunikat dot. II spotkania z mieszkańcami w ramach programu „Czyste Powietrze”

Opublikowano: 17-09-2021
Serdecznie zapraszamy na II spotkanie informacyjne w ramach realizowanego przez Gminę Świebodzice Programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się dnia 30 września 2021 r. o godzinie 12.00 w Urzędzie Miejskim przy ulicy Rynek 1 w Sali Posiedzeń (I piętro).

Beneficjentami uprawnionymi do podstawowego dofinansowania są osoby fizyczne będące właścicielami/współwłaścicielami budynków mieszkalnych jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą, o dochodzie rocznym nieprzekraczającym kwoty 100 000 zł, natomiast dla podwyższonego poziomu dofinansowania mogą być osoby fizyczne, które łącznie spełniają następujące warunki:

  1. są właścicielami/współwłaścicielami budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą;
  2. przeciętny miesięczny dochód na jednego członka ich gospodarstwa domowego nie przekracza kwoty:

       a)1564 zł w gospodarstwie wieloosobowym,

       b) 2189 zł w gospodarstwie jednoosobowym.

Mieszkańcy zainteresowani udziałem w programie „Czyste Powietrze” będą mieli okazję uzyskać wszystkie potrzebne informacje od Doradcy Energetycznego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Podczas spotkania zostanie omówiony zakres programu i możliwości, jakie się z nim wiążą a także jak przystąpić do wypełnienia wniosku o dofinansowanie, jaką wysokość dofinansowania można uzyskać, jakie warunki powinien spełniać budynek oraz kto może aplikować w ramach programu.

W związku z wystąpieniem przypadków koronawirusa (COVID-19) i obecną sytuacja sanitarno-epidemiologiczną w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne prosimy o wcześniejszy kontakt. Uprzejmie informujemy, że ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o telefoniczne lub e-mailowe zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu.

Prosimy o kontakt drogą telefoniczną pod nr : 74 645 63 08 lub wysłać zgłoszenie na adres e-mail: czystepowietrze@swiebodzice.pl podając imię nazwisko oraz nr telefonu.

Autor: Wydział RS/PK

Liczba wyświetleń: 457

Powrót