Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

narodowy spis ludności i mieszkań 2021

Ostatni dzień spisu w ramach NSP

Opublikowano: 30-09-2021
Szanowni Mieszkańcy informujemy, że czwartek (30 września) jest ostatnim dniem, w którym można dokonać spisu w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.
Przypominamy, że samospis NSP jest obowiązkowy i całkowicie bezpieczny. Badanie obejmuje wszystkie osoby mieszkające w Polsce – zarówno obywateli polskich, jak i cudzoziemców, w tym także osoby mieszkające w Polsce na stałe, które w czasie spisu przebywają za granicą. Spisem objęte są także mniejszości narodowe i etniczne. Badanie, które prowadzone jest raz na 10 lat, w tym roku odbywa się w postaci samospisu internetowego.
Spisać można się pod adresem: https://spis.gov.pl/.
Dla osób, które nie mają odpowiedniego sprzętu komputerowego, czy dostępu do sieci utworzono punkty do samospisu internetowego w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach:
- punkt nr 1 (Ratusz) budynek Urzędu Miejskiego w Świebodzicach ul. Rynek 1– informacja udzielana jest w sekretariacie (I piętro) budynku, nr tel. 74 6669517 lub 74 6669518;
- punkt  nr 2 – budynek Urzędu Miejskiego w Świebodzicach, ul. Stefana Żeromskiego 27 (punkt z dostępem dla osób niepełnosprawnych) parter budynku, nr tel. 74 666 95 50.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1313

Powrót