Spotkanie dotyczące Programu Czyste Powietrze | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Na zdjęciu widać 5 osób.

Spotkanie dotyczące Programu Czyste Powietrze

Opublikowano: 01-10-2021
W czwartek (30 września) w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach odbyło się II spotkanie informacyjno-edukacyjne dla osób zainteresowanych dofinansowaniem do wymiany wysokoemisyjnego źródła ciepła, wymiany stolarki okiennej i drzwiowej oraz montażu odnawialnych źródeł energii w ramach programu Czyste Powietrze.

Spotkanie było prowadzone przez pracownika Urzędu Miejskiego oraz Doradcę Energetycznego  z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Pana Radosława Muchę. Na spotkaniu przedstawiono mieszkańcom ofertę, która skierowana jest do:

- właścicieli/współwłaścicieli budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub

- wydzielonego w takim budynku lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Opowiedziano, czym jest „Czyste Powietrze”, jakie zakłada cele oraz w jaki sposób można zawnioskować o dotację. Na spotkaniu uczestnikom zostały przekazane najważniejsze informacje dotyczące programu. Planowany jest również program pilotażowy w województwie dolnośląskim dla właścicieli/współwłaścicieli lokali mieszkalnych i wspólnot mieszkaniowych, którzy będą mogli ubiegać się o dofinansowanie w ramach Programu Czystego Powietrza. Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych pilotażem odbędzie się wkrótce.

Autor: Wydział RS/PK

Liczba wyświetleń: 553

Powrót