„Pełną Piersią” w Świebodzicach | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Na zdjęciu widoczne są cztery kobiety stojące na tle białej ścianki z napisem Pełną Piersią.

„Pełną Piersią” w Świebodzicach

Opublikowano: 18-10-2021
Moc kobiet, siła bycia razem i niesamowita energia to wszystko podczas sobotniego eventu charytatywnego promującego profilaktykę raka piersi w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach.

Akcja odbyła się dzięki współpracy MDK i Centrum Rozowju Funaberia. Wspólnie podczas spotkania „Pełną Piersią” pokazałyśmy, że każda kobieta jest piękna i wyjątkowa. Nasze cudowne prelegentki z Pro Feminy uświadamiały inne Panie, jak ważne jest samobadanie i dbanie o własne zdrowie. Nie brakowało wzruszeń i poczucia, że razem możemy więcej, a szczególnie wtedy, kiedy dotknie nas diagnoza raka piersi.
Swoją wzruszającą historią pozytywnego wyjścia z choroby podzieliły się z nami Joanna Kwiatkowska i Sylwia Prokop, za co dziękujemy z całego serca. Natomiast wiedzą z zakresu ayurvedy obdarowała nas Magdalena Ciszak, a Alicja Sęk opowiedziała jak efektywnie zarządzać swoim czasem.
Naszemu spotkaniu towarzyszył hipnotyzujący pokaz mody „Ja i Słowiański Jedwab” Estery Grabarczyk w wykonaniu najcudowniejszych modelek. Dziewczyny zarażają swoją energią do życia i emanują kobiecością. Event uświetniła wystawa foto Rafała Guzika z Sylwią Prokop na fotografiach. Zarówno artysta jak i modelka zaszczycili nas swoją obecnością.
”Pełną Piersią” to również charytatywna akcja jesiennej szafy, która uwolniła nasze ciuszki
i pomogła innym kobietom. Pomysł szafy i metamorfozy looku naszych Pań zawdzięczamy Katarzynie Maślany-Lekosz. Podczas spotkania Panie miały również możliwość wykonania profesjonalnego wizażu i wystąpienia na czerwonym dywanie, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem. Nie zabrakło również porad dietetyczki i brafitterki. Wpierały nas też dziewczyny z Endomamy, Mary Kay , Souvre i Klubu Senior +.
Jednak, co najważniejsze świebodziczanki mogły się spotkać i porozmawiać, po prostu być razem. Mamy nadzieję, że każda z nas wyszła z MDK z poczuciem, że jest piękna i ważna,
a wydarzenie zagości na stałe w kalendarzu miejskich imprez.
Wielkie podziękowania za wsparcie i pomoc dla: Ewy Kwaśny, Ireny Rodziewicz - Wolff, Estery Grabarczyk, Joanny Kwiatkowskiej, Sylwii Prokop, Rafała Guzika, Magdaleny Ciszak, Alicji Sęk, Anny Miszczyk, Katarzyny Borgosz, Marzeny Sosnowicz, Sylwii Różańskiej - Stypa, Agnieszki Hołowacz, Joanny Przerwy Martyny Pyk, Zofii Okińczyc, Agaty Koperskiej, Bernadetty Dziwosz, Katarzyny Maślany-Lekosz, Nicole Waligórskiej /foto/, Dagmary Jabłońskiej-Krekora, Beaty Lamczyk, Elżbiety Chrobak. Wspomogło nas również Starostwo Powiatowe w Świdnicy i Hotel Księżyc. Serdecznie dziękujemy za przybycie oraz wsparcie naszego eventu Pani Posłance Izabeli Katarzynie Mrzygłockiej oraz Pani Sekretarz Miasta Sabinie Cebuli.
Dziękujemy „pełną piersią”!

Autor: Katarzyna Woźniak MDK & Aneta Sterna Funaberia

Liczba wyświetleń: 1494

Powrót