Spotkanie ze Stanisławem Dzierniejko | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Stanisław Dzierniejko i Beata Wiciak.

Spotkanie ze Stanisławem Dzierniejko

Opublikowano: 22-10-2021
W dniu 21 października (czwartek) w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się ciekawe spotkanie ze Stanisławem Dzierniejko, filmoznawcą, dziennikarzem, twórcą i dyrektorem Festiwalu Reżyserii Filmowej i Festiwalu Aktorstwa Filmowego, autorem książki pt. „Mój pierwszy seans filmowy”, laureatem prestiżowej nagrody Forbesa „Profesjonalista Roku 2014”.

Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem mieszkańców, a poprowadziła je Beata Wiciak Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, dziękując Dyrektorowi za możliwość zorganizowania spotkania w naszym mieście, wręczyła jesienny bukiet oraz upominek.

W imieniu Burmistrza Miasta Pawła Ozgi, Zastępcy Burmistrza Tobiasza Wysoczańskiego oraz Sekretarz Miasta Sabiny Cebuli serdeczne podziękowania za wizytę w Świebodzicach złożyły przedstawicielki Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej przekazując pakiet promujący miasto.

Stanisław Dzierniejko bardzo interesująco opowiadał o swojej długoletniej przygodzie z filmem, w wypowiedziach skupiał się mocno na emocjach, przyjaźniach z aktorami m.in.: Beatą Tyszkiewicz, Janem Nowickim, Sonią Bohosiewicz, Anną Dereszowską, Arturem Żmijewskim, Bogusławem Lindą, Januszem Gajosem, Anną Samusionek, Robertem Więckiewiczem, podkreślając jak ważną mają one wartość i są bezcenne. Wrocławianin promował swoją niedawno wydaną książkę pt. Mój Pierwszy Seans Filmowy.

W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych, bezpłatnych spotkaniach kulturalnych, o których będziemy informować na portalu miejskim, a także dowiecie się o nich Państwo na stronie internetowej Biblioteki mbpswiebodzice.naszabiblioteka.com.

 

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 506

Powrót