Pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet uczniów | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Na zdjęciu widać dzieci występujące w sali

Pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet uczniów

Opublikowano: 29-10-2021
W piątek, 29 października w Szkole Podstawowej nr 3 im. Władysława Broniewskiego odbyła się piękna uroczystość pasowania.
W poczet uczniów przyjęto dzieci z dwóch klas 1 a i b. Uroczystość poprowadzili uczniowie klas ósmych oraz Dyrektor Szkoły Jolanta Styrna, Wicedyrektor Małgorzata Gościk, a także wychowawczynie klas pierwszych: Jolanta Woźniak i Monika Wróbel. W tym najważniejszym dla najmłodszych uczniów święcie uczestniczyli zaproszeni goście: Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, radny Rady Miejskiej Krystian Wołoszyn oraz rodzice i dziadkowie pierwszoklasistów.
Uczniowie zaprezentowali wspaniały program artystyczny, a Dyrektor Szkoły w pięknych słowach przekonywała uczniów, że zdobywanie wiedzy, jest jak zdobywanie górskich szczytów. Chociaż czasami jest ciężko, satysfakcja z osiągniętych sukcesów pozostaje na całe życie. Glos zabrał również Zastępca Burmistrz Tobiasz Wysoczański, który w imieniu własnym oraz Burmistrza Miasta Pawła Ozgi podziękował za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tej pięknej gali.

- Bardzo się cieszę, że mogę dzisiaj wręczyć Wam uczniowie pierwszy, bardzo ważny dokument ze zdjęciem. Legitymacja szkolna, którą otrzymacie, będzie Wam służyć przez wiele kolejnych lat. 

Zastępca Burmistrza życzył  wszystkim uczniom wielu sukcesów oraz pięknych przyjaźni, a nauczycielom ciekawych pomysłów, wytrwałości i pociechy z uczniów. Złożył również na ręce wychowawczyń klas pierwszych słodkie upominki. 

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 729

Powrót