Nowy Rok, nowe cele | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Członkowie Klubu Senior +

Nowy Rok, nowe cele

Opublikowano: 12-01-2022
Klub Senior + w Świebodzicach nie zwalnia tempa, uczestnicy od nowego roku ze zdwojoną siłą, nowymi celami rozpoczęli zajęcia.

Wśród nich: joga, kinezyterapia, gimnastyka ogólna, pilates-zdrowy kręgosłup, warsztaty taneczne, dietetyczne, bowling, tenis stołowy, warsztaty plastyczne oraz codzienne spotkania przy kawie. Włączamy się tradycyjnie w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotujmy dla mieszkańców stoisko z słodkimi wypiekami, zrobimy także kilka niespodzianek, w tym ogromne okulary w których będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dla mieszkańców rejonu Pełcznicy już niedługo powstanie kolejny taki Klub. Trwają prace remontowe, a widoku z okna pozazdrościć nam będzie mogła cała Polska, bo którzy seniorzy będą mogli sobie pozwolić na codzienną kawę z widokiem na Zamek Książ?

Gmina Świebodzice dzięki przystąpieniu do Programu Senior + na lata 2021-2025 corocznie zyskuje znaczące dofinansowanie do działalności placówki, stąd możemy pozwolić sobie na rozszerzanie swoich działań. Znaczący jednak wpływ na to jak Klub funkcjonuje mają sami uczestnicy, ich chęć, zaangażowanie i kreatywność w połączeniu z ogromem empatii wpływa na codzienną atmosferę. I jak to mówią sami „gdy się do nas wejdzie, nie chce się wyjść”.

Niedługo Dzień Babci i Dziadka, zachęcamy najmłodszych mieszkańców do wysyłania do nas laurek i kartek z życzeniami, które wprost uwielbiamy otrzymywać.  A my postaramy się o co raz to więcej niespodzianek dla Was w roku 2022.

Autor: Klub Senior +/Wydział PK

Liczba wyświetleń: 340

Powrót