Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

baner informacyjny

Konsultacyjne online dotyczące Programu Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027

Opublikowano: 18-02-2022
W imieniu Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz Wrocławskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli organizacji pozarządowych z województwa Dolnośląskiego na spotkanie konsultacyjne dotyczące Programu Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027.
  1. Data: 21 lutego 2022 roku
  2. Godziny: 11.00 - 13.00
  3. Miejsce: platforma ZOOM - link do spotkania otrzymają Państwo droga mailową o godzinie 9.00 w poniedziałek (21.02.2022)
  4. Rejestracja: uczestnictwo w spotkaniu wezmą wyłącznie osoby, które wypełnia formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest pod adresem: https://docs.feds.rejestracja 


Podczas spotkania przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego przedstawią zagadnienia z projektowanego nowego programu (druk do pobrania poniżej).

Ikona docxProjekt FEDS, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [465.10 KB]

Organizatorom wydarzenia zależy szczególnie na Państwa obecności - na opiniach i uwagach, które będą mogły mieć wpływ na kształt i zakres projektowanego unijnego wsparcia dla Dolnego Śląska. Organizacje pozarządowe są ważnymi partnerami w tej dyskusji!

Wszelkie informacje dotyczące projektu nowego programu znajdziecie Państwo pod adresem: www.rpo.dolnyslask.pl

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1127

Powrót