Spotkanie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Przewodniczący Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Spotkanie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Opublikowano: 14-03-2022
W ubiegłym tygodniu, 8 marca, odbyło się kolejne posiedzenie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Na wniosek Zofii Marek w posiedzeniu wzięli udział również członkowie Komisji Oświaty Wychowania i Kultury.
Uczestników powitali wspólnie Przewodniczący Rady i Przewodnicząca Komisji. Krótko wyjaśnili cel posiedzenia, następnie rozpoczęto dyskusję. Zofia Marek poprosiła o informację, skąd wynika skład Rady Pożytku i ilość osób reprezentujących organizacje pozarządowe. Wyczerpującej odpowiedzi udzielił Karol Marcyniuk, wyjaśniając, że jest to określone regulaminem. W toku dalszej dyskusji wysunięto propozycję, aby członkowie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego zaprosili przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie, gdzie wspólnie omówione zostaną pomysły i działania, które NGO-sy chciałyby podejmować w naszym mieście. Wstępnie padła propozycja, aby spotkanie odbyło się pod koniec kwietnia. Wszystkie organizacje chętne do udziału w spotkaniu zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami GRDPP pod adresem gminnarada@swiebodzice.pl lub z Wydziałem Promocji tut. Urzędu.
W trakcie posiedzenia przyjęto także protokół poprzedniego zebrania oraz uchwałę w sprawie harmonogramu posiedzeń Rady Pożytku w bieżącym roku.
Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 646

Powrót