Odbiór prac w Żłobku Miejskim nr 2 | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

brak

Odbiór prac w Żłobku Miejskim nr 2

Opublikowano: 31-03-2022
Dnia 30 marca (środa) na terenie Żłobka Miejskiego nr 2 w Świebodzicach odbył się odbiór prac związanych z dobudową części żłobkowej.

W spotkaniu wzięli udział Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański, Sekretarz Miasta Sabina Cebula, Kierownik Wydziału Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej, Kierownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych oraz Dyrektor placówki Alicja Mokrzyńska, i Zastępca Dyrektora Violetta Żygłowicz. Dzięki  inwestycji 48 maluszków będzie miało zapewnioną wspaniałą opiekę. W dobudowanej części powstały dwie nowoczesne sale dzienne i do leżakowania o powierzchni około 60 mkw., szatnie i sanitariaty oraz rozdzielnia do wydawania posiłków, gabinet, toalety dla niepełnosprawnych oraz pomieszczenie gospodarcze i wózkarnia. W trosce o bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój najmłodszych rozbudowana część żłobka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i bezpieczne meble oraz zabawki.

Inwestycja otrzymała dofinansowanie w kwocie  1 440 000 zł z Programu „Maluch +” 2021, którego celem jest zwiększanie miejsc w żłobkach co pozwala na łączenie życia zawodowego z rodzinnym i umożliwia zwiększenie zatrudnienia.                                             

Autor: Wydział ES/PK

Liczba wyświetleń: 336

Powrót